Menü Kapat

Hakkımızda

SpaceArts Uzay Havacılık ve Savunma Sanayi Ltd. Şti.

Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi sektörlerinin önde gelen aktörlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen SpaceArts; uydu, aviyonik, elektronik harp ve yüksek başarımlı hesaplama teknolojileri alanında sunmuş olduğu hizmet ve ürünler ile geleceğe yön veren ulusal ve uluslararası ölçekteki teknoloji devleri arasında şimdiden yerini almaya başlamıştır.

SpaceArts; alanında yüksek tecrübeye sahip teknik bilgi birikimi yüksek deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Uzay, havacılık, savunma ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları ile hem teknolojiye hem de sektöre büyük katkılar sağlamaktadır.

SpaceArts Tanıtım Katalogu

Hizmetlerimiz, ürünler ve projelerimiz ile ilgili katalogumuzu inceleyebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

İleri teknolojilere ulaşmak amacıyla Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi sektörlerinde kullanılan elektronik teknolojilere ve sistem entegrasyon modellerine ulusal öncelikler ve uluslararası vizyon perspektifinde getireceği yeni bakış açısı ve katma değeri yüksek, yenilikçi, sürdürülebilir, güvenilir, kaliteli ve etkin maliyeti içeren çözüm odaklı teknolojilerle büyük dönüşümlerin mimarı olmak.

Kurumsal yönetim prensipleri ve etik ilkeleri doğrultusunda rekabetçilik, yenilikçilik, hesap verebilirlik, şeffaflık ve paydaş memnuniyeti gibi değerleri önemseyerek ve özümseyerek alanında vizyoner ve güvenilir bir teknoloji şirketi olmak.

Bilimi rehber edinen, teknolojideki eğilimleri takip eden ve bu eğilimlere öncülük eden, hayat boyu öğrenme prensiplerini esas alan, kurumsal bağlılık ve motivasyonu yüksek, çözüm odaklı ve yüksek nitelikli personelleri ile sektörel dinamiklere farklı bir bakış açısı getirmek.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve küresel pazarlarda paydaşları ve iş ortakları için ürettiği değerler ile sürdürülebilir büyümeyi amaçlamanın yanı sıra rekabet gücü ve güvenilirliği ile birlikte insana ve ekolojik sisteme duyarlı bir teknoloji şirketi olarak Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi alanlarında ileri mühendisliğe dayalı özgün tasarım, çözüm yöntemleri ve yoğun üretim stratejileriyle ulusal ve uluslararası platformlarda alanında lider bir konuma gelmeyi hedeflemek.

Piyasa beklentilerini bilen ve öngören özgün bir bakış açısı ile tasarlanmış ileri teknoloji ürün yelpazesine sahip Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi alanlarında dünya markası entegratör bir şirket olmak.

Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi sektörlerinde ulusal güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek ve bu alandaki teknolojilerin gelişmesine öncülük etmek.

Sürdürülebilir, yenilenebilir ve çevreci olan yeşil teknolojiler ile sektöre farklı ve modern bir üretim modeli ve bakış açısı getirmek.

Faaliyet gösterdiği sektörlerin yanı sıra diğer teknoloji yoğun sektörlerde de yüksek performanslı platformlar ve kritik uygulamalar için gelişmiş teknolojilere odaklanan vizyoner ve proaktif yaklaşım ile çeşitlendirilmiş nihai pazarlara açılmayı amaçlamak.